-
Evelien en Marco
Dankzij Dj REsound hebben al onze bruiloftsgasten de hele avond gedanst! Het was een groot feest en wij hoefden alleen maar te genieten!
-
Anneke en Hans
We zijn bij Dj REsound uitgekomen omdat we hem al vaker op feestjes hebben mogen horen en zien draaien. Eigenlijk was de beslissing daardoor snel gemaakt. Na het kennismakingsgesprek hebben we een heel goed gevoel overgehouden en we konden niet wachten op onze bruiloft. Johan voelt de gasten perfect aan en weet erg goed in te spelen op de wensen van de gasten. Daardoor hadden we een topfeest, waarbij werkelijk iedereen de hele avond met de handen in de lucht heeft staan dansen. Precies wat we voor ogen hadden. Dat is Johan wel toevertrouwd. Bedankt Johan, mede dankzij jou hebben we een fantastische avond beleeft en daar zijn wij super blij mee!
-
Judith en Paul
Afgelopen zaterdag hebben wij in Herberg In Den Bockenreyder in Esbeek een top feest gehad! De sfeer zat er al gelijk goed in, mede dankzij Dj REsound. Wij hebben er ontzettend van genoten! Wie weet tot een volgende keer!