-
John en Monique en Marcel en Liedy
Super bedankt voor jouw enorme bijdrage aan een erg geslaagd 50 + 50 feest! De juiste muziek van 16-jarige tot 60 jarige draaien is heel lastig lijkt ons maar dat is erg goed gelukt. Van het begin tot het einde sfeervol en uiteindelijk hebben we flink gefeest!
-
Geert en Anja
Wij hebben een goed feest gehad! Dit had zeker met de muziekkeuze van Dj REsound te maken. Precies wat wij hadden verwacht, top top top. Tot een volgend feest, daar is Dj REsound zeker bij!
-
Amber en Johan
Johan was een echte gangmaker op onze bruiloft. Hij draaide goede muziek en bracht extra sfeer. Hij bracht zijn eigen professionele apparatuur en feestverlichting mee en we hebben hem haast niet opgemerkt tijdens het opbouwen. In de aanloop naar de bruiloft heeft Johan goed naar onze smaken geluisterd en hij heeft onze openingsdans mix samengesteld. We voelden ons goed ontzorgd!