25 jaar getrouwd feest Hedwig en Wim Nia Domo Boekel |
|
Zaterdag 16 December 2023 |
|
Het is feest! En dat betekent dat Dj REsound de muziek mag verzorgen voor Hedwig en Wim! Dat wordt een legendarisch feest!
|
|
|
|
|
25 jaar getrouwd feest Hedwig en Wim Nia Domo Boekel |
|
Zaterdag 16 December 2023 |
|
Het is feest! En dat betekent dat Dj REsound de muziek mag verzorgen voor Hedwig en Wim! Dat wordt een legendarisch feest!
|
|
|
|
|
17 mei 2025 5 jarig huwelijksfeest Lieke en Brian Kansas Cuijk |
10 mei 2025 Feest Marcel en Marcelien The Sacred Heart Pub Ammerzoden |
09 mei 2025 Huwelijksfeest Anne en Dennis Kasteel Tongelaar Mill |
02 mei 2025 Huwelijksfeest Thomas en Anouk Posthuis Beugen |
18 apr 2025 Huwelijksfeest Maartje en Marvin Kasteel Aldendriel Mill |
05 apr 2025 Feest Ilse en Helmut Cafe-zaal 't Lagerhuis Mill |
04 apr 2025 50 jaar feest Monique Duvelshof Sambeek |
04 mrt 2025 Kuukse 11 kroegetocht thema "Goudkoorts" Cuijk |
01 mrt 2025 Optochtbal Schottelzakken Onder d'n plag Demen |
28 feb 2025 Rundje Kuuk Café Tapperij Kansas Cuijk |
25 jan 2025 50 jaar feest Wilco Berlicum |
28 dec 2024 Feest Hanneke 60 jaar Kasteel Aldendriel Mill |
22 dec 2024 Opening Duvelshof Sambeek |
14 dec 2024 Personeelsfeest Wolfsberg Groesbeek |
13 dec 2024 2x50 jaar en 18 jaar feest De Boxhof Velddriel |
“Heerlijke avond met goede muziek”. De muziek kan je avond maken of breken. Dj REsound heeft zeker onze avond gemaakt. Voor een feest op zondag middag/avond was het spannend of iedereen al zin had in een feestje, maar de hele avond zat de sfeer er in. In het begin was de muziek gezellig aanwezig terwijl iedereen nog even moest bijkletsen, daarna tijd voor de dansjes. Wij hebben mede dankzij de muziek een super avond gehad. Iedereen ging uitermate tevreden naar huis.
Super bedankt voor jouw enorme bijdrage aan een erg geslaagd 50 + 50 feest! De juiste muziek van 16-jarige tot 60 jarige draaien is heel lastig lijkt ons maar dat is erg goed gelukt. Van het begin tot het einde sfeervol en uiteindelijk hebben we flink gefeest!
Wat hebben we genoten gisteren tijdens ons feestje. Ook onze gasten waren heel enthousiast. Het was natuurlijk een prachtige setting maar natuurlijk ook door de muziek. Heel veel dank daarvoor! Was top!